خلاصه ای از شرح فعالیت داتیس

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اجرای پروژه های بارکدینگ

سیستم بارکدینگ را مردم عمدتا در صندوق فروشگاه های زنجیره ای مشاهده کرده اند درحالی که این سیستم کارآمد در انبارداری ، اموال داری ، تولید ، حمل و نقل ، دانشگاه ، فرودگاه و... به کمک انسان ها آمده تا در هزینه و زمان و همچنین خطای انسانی را به شدت کاهش دهد. شرکت داتیس مفتخر است که اعلام کند در تهران و شهر های بزرگ پروژه های بسیاری را برای بخش های خصوصی و دولتی انجام داده است.

اجرای پروژه های RFID

شناسایی از طریق امواج رادیویی که از آن تحت عنوان RFID یاد میکنیم تکنولوژی جدیدی است که از آن جهت شناسایی خودکار و هوشمند استفاده میشود از این تکنولوژی میتوان برای عبور و مرور در متروها ، عضویت در باشگاه ها ، مدیریت کتابخانه ، پارکینگ ها و شهربازی هاو... استفاده میشود. شرکت داتیس علاوه بر فروش تجهیزات RFID آماده اجرای انواع پروژه های مبنی بر RFID است

پشتیبانی و آموزش به پرسنل

هر دستگاه لیبل پرینتر برای اینکه بتواند عمر طولانی تری داشته باشد نیازمند این است که اپراتوری که به دستگاه کاملا مسلط است داشته باشد. از این جهت شرکت داتیس علاوه بر نصب و راه اندازی میتواند به پرسنلی که شما جهت اپراتوری دستگاه ها در نظر گرفتید آموزش هایی نظیر :

نحوه راه اندازی،نحوه استفاده،نکات مراقبتی و...

افتخارات داتیس

1382

تاسیس شرکت

شرکت فن آوران صنایع داتیس توسط خانم مهندس آزاده شاکر پاسگزار در سال 1382 در تهران تاسیس شد. شرکت ما با مهندسی خلاقانه و کارآمد در زمینه سیستماتیک، ردیابی خطوط تولید، مکانیزاسیون انبار و کاغذ کمتر با بارکد شروع به کار کرد.

83-86

سال های توسعه شرکت

سال های ابتدایی برای هر شرکتی بسیار حائز اهمیت است.چون باید بتواند جایگاه خود را در بازار پیدا کند و سهمی از بازار را برای خود تثبیت کند.ما در داتیس ابتدای امر ، بازار تولید قطعات خودرو را هدف قرار دادیم و توانستیم برند خود را در صنف تولید کنندگان قطعات به روی زبان ها بیاندازد.
در اواخر سال های 86 با شرکت در نمایشگاه های بین المللی خود را به شرکت های بسته بندی محصول نیز معرفی کردیم   

86-87-88-89

شرکت در نمایشگاه های بین المللی

بعد از بازخورد بسیار مثبتی که در سال 86 در نمایشگاه قطعات خودرو گرفتیم ، شرکت در نمایشگاه ها را جز برنامه های اصلی بازاریابی خود قراردادیم و در نمایشگاه های زیر حضور پیدا کردیم

  • نمایشگاه ماشین آلات بسته بندی
  • نمایشگاه قطعات خوردو
  • نمایشگاه تجیزات فروشگاه زنجیره ای
  • نمایشگاه بین المللی ARMOR

و در سال 89 خانم آزاده شاکرپاسگزار مدیر عامل شرکت تندیس بانوان صنعتگر و بازرگان را در همایش صدا و سیما کسب کردند

 

90

شرکت در نمایشگاه های بین المللی

بعد از بازخورد بسیار مثبتی که در سال 86 در نمایشگاه قطعات خودرو گرفتیم ، شرکت در نمایشگاه ها را جز برنامه های اصلی بازاریابی خود قراردادیم و در نمایشگاه های زیر حضور پیدا کردیم

  • نمایشگاه ماشین آلات بسته بندی
  • نمایشگاه قطعات خوردو
  • نمایشگاه تجیزات فروشگاه زنجیره ای
  • نمایشگاه بین المللی ARMOR

 

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.