گروه فن آوران صنایع داتیس
17--46120013 021
شعار داتیس

در داتیس همه صنایع را در می یابیم

3012
تعداد صنایع در ارتباط
50056

مشتری های راضی

21

کارمندان

25

سابقه 

سخن مدیرعامل

نقش رضایت مندی مشتریان در منافع اقتصادی هر سازمان در بازار تجارت و صنعت امروز ، انکار ناپذیر است و اثر آن در پیشرفت سازمان بیش از پیش برای فعالان اقتصادی آشکار گردیده است.لذا دستیابی به اهداف هر سازمان در گرو تامین انتظارات و توجه به نیاز های بالقوه مشتریان است.
شرکت فن آوران صنایع داتیس از سال 1382 جهت رشد و توسعه نظم سازمانی ،ردیابی هرچه بهتر محصولات تولید شده از ابتدای چرخه ی تولید تا بعد از مرحله ی توزیع و همچنین حفاظت از اموال و دارایی های شرکتی و سازمانی،مفتخر به همکاری مستمر و پایدار با صنایع قطعه سازی خودرو ، صنایع مواد غذایی،نفت و گاز و پتروشیمی، بخش های آزمایشگاهی و شرکت ها و سازمان های بزرگ ، شده است
تلاش مجموعه فن آوران صنایع داتیس ارائه محصولات با کیفیت ،، نوین و متنوع در جهت رفع نیازمندی ها و مشکلات صنعت میباشد. حضور موثر در بازار های رقابتی داخلی و خارجی ، کارآفرینی وجذب نیروی انسانی متخصص بیشتر به همراه افزایش راندمان شرکت و توسعه فعالیت های آن در صنایع مختلف ازجمله اهداف هیات مدیره وپشتکار کلیه کارکنان سخت کوش به این اهداف دست یافته و نقش موثری دراعتلای صنعت این مرز و بوم داشته باشیم.

 

مهندس آزاده سپاسگزار

اجرای پروژه های بارکدینگ

سیستم بارکدینگ را مردم عمدتا در صندوق فروشگاه های زنجیره ای مشاهده کرده اند درحالی که این سیستم کارآمد در انبارداری ، اموال داری ، تولید ، حمل و نقل ، دانشگاه ، فرودگاه و... به کمک انسان ها آمده تا در هزینه و زمان و همچنین خطای انسانی را به شدت کاهش دهد. شرکت داتیس مفتخر است که اعلام کند در تهران و شهر های بزرگ پروژه های بسیاری را برای بخش های خصوصی و دولتی انجام داده است.

اجرای پروژه های RFID

شناسایی از طریق امواج رادیویی که از آن تحت عنوان RFID یاد میکنیم تکنولوژی جدیدی است که از آن جهت شناسایی خودکار و هوشمند استفاده میشود از این تکنولوژی میتوان برای عبور و مرور در متروها ، عضویت در باشگاه ها ، مدیریت کتابخانه ، پارکینگ ها و شهربازی هاو... استفاده میشود. شرکت داتیس علاوه بر فروش تجهیزات RFID آماده اجرای انواع پروژه های مبنی بر RFID است

پشتیبانی و آموزش به پرسنل

هر دستگاه لیبل پرینتر برای اینکه بتواند عمر طولانی تری داشته باشد نیازمند این است که اپراتوری که به دستگاه کاملا مسلط است داشته باشد. از این جهت شرکت داتیس علاوه بر نصب و راه اندازی میتواند به پرسنلی که شما جهت اپراتوری دستگاه ها در نظر گرفتید آموزش هایی نظیر :

نحوه راه اندازی،نحوه استفاده،نکات مراقبتی و...

1382

تاسیس شرکت

شرکت فن آوران صنایع داتیس توسط خانم مهندس آزاده شاکر پاسگزار در سال 1382 در تهران تاسیس شد. شرکت ما با مهندسی خلاقانه و کارآمد در زمینه سیستماتیک، ردیابی خطوط تولید، مکانیزاسیون انبار و کاغذ کمتر با بارکد شروع به کار کرد.

83-86

سال های توسعه شرکت

سال های ابتدایی برای هر شرکتی بسیار حائز اهمیت است.چون باید بتواند جایگاه خود را در بازار پیدا کند و سهمی از بازار را برای خود تثبیت کند.ما در داتیس ابتدای امر ، بازار تولید قطعات خودرو را هدف قرار دادیم و توانستیم برند خود را در صنف تولید کنندگان قطعات به روی زبان ها بیاندازد.
در اواخر سال های 86 با شرکت در نمایشگاه های بین المللی خود را به شرکت های بسته بندی محصول نیز معرفی کردیم   

86-87-88-89

شرکت در نمایشگاه های بین المللی

بعد از بازخورد بسیار مثبتی که در سال 86 در نمایشگاه قطعات خودرو گرفتیم ، شرکت در نمایشگاه ها را جز برنامه های اصلی بازاریابی خود قراردادیم و در نمایشگاه های زیر حضور پیدا کردیم

  • نمایشگاه ماشین آلات بسته بندی
  • نمایشگاه قطعات خوردو
  • نمایشگاه تجیزات فروشگاه زنجیره ای
  • نمایشگاه بین المللی ARMOR

و در سال 89 خانم آزاده شاکرپاسگزار مدیر عامل شرکت تندیس بانوان صنعتگر و بازرگان را در همایش صدا و سیما کسب کردند

 

90

شرکت در نمایشگاه های بین المللی

بعد از بازخورد بسیار مثبتی که در سال 86 در نمایشگاه قطعات خودرو گرفتیم ، شرکت در نمایشگاه ها را جز برنامه های اصلی بازاریابی خود قراردادیم و در نمایشگاه های زیر حضور پیدا کردیم

  • نمایشگاه ماشین آلات بسته بندی
  • نمایشگاه قطعات خوردو
  • نمایشگاه تجیزات فروشگاه زنجیره ای
  • نمایشگاه بین المللی ARMOR

 

برخی از لوح ها و تندیس های داتیس

گروه داتیس

مختصری از داتیس

شرکت فن آوران صنایع داتیس به عنوان اولین ارائه کننده تجهیزات  RFID و AVL در ایران با سابقه طولانی فعالیت در زمینه اجرای پروژه های مبتنی بر بارکد و همچنین تامین کننده تجهیزات بارکدینگ کالا و مواد مصرفی و با هدف بکارگیری بهترین سخت افزارها و برترین نرم افزارهای مورد نیاز در پروژه های جمع آوری مکانیزه داده ها در سیستم های ردیابی و کنترل محصولات در خط تولید و همچنین اتوماسیون انبارها و اتوماسیون کنترل اموال از سال 82 در خدمت صاحبان صنایع قرار دارد .

شعبات ما

فردوس شرق

تهران اتوبان ستاری نبش فردوس شرق پلاک 440 واحد 4

شریعتی

تهران شریعتی

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.