خرید cameo2 خرید خرید آنلاین

Zebra li4278

Symbol

barcode scanner

label` خرید آنلاین بارکد اسکنر باسیم Axiom مدل li2295

لیبل پرینتر

Zebra - ZD888

این مدل لیبل پرینتر رومیزی زبرا یکی از با کیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار است.
شما میتوانید این دستگاه را از داتیس سفارش بدهید

پشتیبانی

شنبه تا پنج شنبه ها

8صبح تا 5عصر

خدمات

نصب و راه اندازی 
آموزش تنظیم و استفاده صحیح

  0%


  انقلابی در صنعت ترکینگ و انبارداری

  با کامپیوتر دستی

  دستگاه دیتاکالکتور یا کامپیوتر دستی می‌تواند فرایندهای زمان‌بر انبارداری را به صورت خودکار انجام دهند و به صورت یکپارچه داده‌ها را جمع آوری کند. دستگاه‌های هندهلد به مراتب انعطاف پذیرتر از تلفن‌های هوشمند یا لپ تاپ‌ها هستند، و آنها را می‌توان مطابق بر نیازهای انبار با ویژگی‌ها و مشخصات مختلف انتخاب کرد. دیتاکالکتورها (Data Collector) در انبارهای صنعتی با شرایط محیطی سخت به خوبی کار می‌کنند و استفاده از آنها برای همه حتی افراد با دانش کامپیوتری محدود نیز راحت است.

  سخن مدیرعامل

  نقش رضایت مندی مشتریان در منافع اقتصادی هر سازمان در بازار تجارت و صنعت امروز ، انکار ناپذیر است و اثر آن در پیشرفت سازمان بیش از پیش برای فعالان اقتصادی آشکار گردیده است.لذا دستیابی به اهداف هر سازمان در گرو تامین انتظارات و توجه به نیاز های بالقوه مشتریان است.
  شرکت فن آوران صنایع داتیس از سال 1382 جهت رشد و توسعه نظم سازمانی ،ردیابی هرچه بهتر محصولات تولید شده از ابتدای چرخه ی تولید تا بعد از مرحله ی توزیع و همچنین حفاظت از اموال و دارایی های شرکتی و سازمانی،مفتخر به همکاری مستمر و پایدار با صنایع قطعه سازی خودرو ، صنایع مواد غذایی،نفت و گاز و پتروشیمی، بخش های آزمایشگاهی و شرکت ها و سازمان های بزرگ ، شده است
  تلاش مجموعه فن آوران صنایع داتیس ارائه محصولات با کیفیت ،، نوین و متنوع در جهت رفع نیازمندی ها و مشکلات صنعت میباشد. حضور موثر در بازار های رقابتی داخلی و خارجی ، کارآفرینی وجذب نیروی انسانی متخصص بیشتر به همراه افزایش راندمان شرکت و توسعه فعالیت های آن در صنایع مختلف ازجمله اهداف هیات مدیره وپشتکار کلیه کارکنان سخت کوش به این اهداف دست یافته و نقش موثری دراعتلای صنعت این مرز و بوم داشته باشیم.

   

  مهندس آزاده سپاسگزار

  آخرین مقالات

  نوشته ها درمقالات / اخبار / آموزش های مرتبط با صنعت RFID  و بارکد می باشد

  نمونه کارها

  لیبل